KONFERENCE SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA 2022

Zveme Vás na XIV. CELOSTÁTNÍ KONFERENCI SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA, která se uskuteční 22.4. - 23.4.2022 v prostorách Parkhotelu Plzeň.

MČR žáků 2017 v alpských disciplínách

14. - 19.3.2017, náročná akce, složité klimatické podmínky - kvalitní závody

Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu

na Klínovci 20.-21.2.2017 - byli jsme u toho.

Lyžařská soutěž lesníků

složena ze závodu obřího slalomu a lesnického biatlonu proběhla 20.1. a 21.1.2017 na Klínovci a Božím Daru

Konference klinické farmakologie

18. ČESKÁ KONFERENCE KLINICKÉ FARMAKOLOGIE, 22. ČESKÁ KONFERENCE TDM A 20. ČESKÁ KONFERENCE DURG Děkujeme všem účastníkům za přispění k zdárnému průběhu konference

TAMAVI - polohovací pomůcka

Nadále spolupracujeme s TAMAVI. Polohovací pomůcka TAMAVI naplňuje vize naší společnosti, věříme, že pomáhá v životě jejím uživatelům k posunu na jejich cestě životem.

KONFERENCE SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA 2016

Ve dnech 8.4. - 9.4. 2016 proběhla v prostorách Parkhotelu Plzeň XII. CELOSTÁTNÍ KONFERENCE SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA

AIEST FOTO

Na www.facebook.com/aietsplzen byly uveřejněny fotografie z konference.

Pro manažery


Manžeři

Věříme, že kvalita řízení sama sebe, rodiny, organizací, státu či jiného seskupení lidí bude v budoucích letech tím hlavním, co bude ovlivňovat kvalitu našeho života. Dobří manažeři jsou často považováni za umělce. Každý umělec potřebuje inspiraci k vytvoření svého (mistrovského) díla a také trochu teoretických znalostí. Spojujeme teorii z oblasti efektivního a etického řízení s možností získat inspiraci pro mistrovská manažerská díla (praxi manažerů). Věnujeme se především práci s profesionálními manažery, ale nezapomínáme ani na všechny ostatní, kterým mohou základní znalosti managementu a navazujících disciplin zlepšit život. I pro Vás může být přínosem konzultace v této oblasti. Rádi vám pomůžeme být První a nejvýš s technikami a metodami, které jsou používány ve světových společnostech. Spolu s odbornými lektory a kouči pro Vás či Vaši společnost připravíme formy zlepšení, zvýšení zisků a stability. Kontaktujte nás pro bližší informace.