KONFERENCE SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA 2022

Zveme Vás na XIV. CELOSTÁTNÍ KONFERENCI SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA, která se uskuteční 22.4. - 23.4.2022 v prostorách Parkhotelu Plzeň.

Lyžařská soutěž lesníků

složena ze závodu obřího slalomu a lesnického biatlonu proběhla 20.1. a 21.1.2017 na Klínovci a Božím Daru

Konference klinické farmakologie

18. ČESKÁ KONFERENCE KLINICKÉ FARMAKOLOGIE, 22. ČESKÁ KONFERENCE TDM A 20. ČESKÁ KONFERENCE DURG Děkujeme všem účastníkům za přispění k zdárnému průběhu konference

TAMAVI - polohovací pomůcka

Nadále spolupracujeme s TAMAVI. Polohovací pomůcka TAMAVI naplňuje vize naší společnosti, věříme, že pomáhá v životě jejím uživatelům k posunu na jejich cestě životem.

Jisoty a zajištění


Finance

V současné době "reformního batohu" je nutné rozvrhovat rodinné finance uvážlivě a s ohledem na snižování daňové zátěže. Je vhodné vlastnit zajištění pro případ úrazu či pobytu v nemocnici. Ve stáří nebude vhodné se spoléhat na státní důchod. Se všemi těmito problémy a otázkami s tím související vám pomůžeme. Sestavíme společně s Vašimi přáními optimální zajištění ve formě pojistných či spořících smluv s předními finančními ústavy v ČR. Zároveň Vám poradíme s vhodným ukládáním finančních prostředků do nemovitostí a finančních produktů, které Vám zajistí klidné žití ve vyšším věku. Veškeré poradenství pro Vás je zdarma. Jelikož jsme zastánci osobních jednání (jde o Vaše finance) kontaktujte nás pro sjednání schůzky, abychom se i Vám mohli individuálně věnovat.